CZCIONKA: A A+ A++
KONTRAST: A A A A

Dział Promocji, Komunikacji i Kultury

W związku z realizacją projektu POWER ,,Centrum wiedzy o dostępności i upowszechniania zasad projektowania uniwersalnego w obszarze designu i przedmiotów codziennego użytku” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego z dniem 08 maja 2023 r. ogłaszamy rekrutację uzupełniającą na szkolenie pt. Metodyka projektowania uniwersalnego oparta o pętle projektowo badawcze zgodnie z metodyką projektowania Lean UX - warsztaty w zakresie zasad projektowania uniwersalnego dla kadry uczelni na Politechnice Krakowskiej dla pracowników naukowo – dydaktycznych i dydaktycznych Politechniki Opolskiej, Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz Politechniki Krakowskiej.

Działanie to inicjuje cykl szkoleń podnoszących kompetencje kadry dydaktycznej z zakresu projektowania uniwersalnego, który będzie kontynuowany przez Politechnikę Opolską oraz Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie.

Warunki udziału w projekcie oraz szczegółowe informacje dot. rekrutacji i udziału w projekcie znajdą Państwo w Regulaminie rekrutacji i udziału w projekcie.

Dokumenty rekrutacyjne dla kandydata do projektu [wersja papierowa] należy składać w terminie do 09 maja 2023r., do godz. 15:00

  • pracownicy Politechniki Opolskiej – w Biurze projektu (ul. Prószkowska 76 budynek 5, pok. 109 A, 45 – 758 Opole, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel.: 77 449 83 55, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 77 449 84 18), od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-15:00
  • pracownicy Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie – w Dziale Rozwoju (ul. Podchorążych 2 pok. 138, tel: 12 662 64 09, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-15:00,
  • pracownicy Politechniki Krakowskiej – w Biurze projektu (Al. Jana Pawła II 37, 31-864 Kraków pok. A212, tel. 12 628 38 02, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">dostęTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-15:00

Pobierz formularz [DOCX 296 KB]. 

Uwaga! Prosimy o drukowanie dokumentów zawierających symbole instytucji w kolorze!

Kluczowe aktywności podczas szkolenia:

  • Zapoznanie uczestników z istniejącymi metodykami projektowania i tym w jaki sposób wpływają one na rozwój uniwersalnego produktu.
  • Zaprezentowanie i omówienie zasad planowania procesu projektowego oraz działań i narzędzi mających wpływ na jego rozwój.
  • Przedstawienie i omówienie technik makietowania pozwalających uzyskać pożądany rezultat na odpowiednim etapie rozwoju produktu.
  • Przekazanie informacji na temat opracowania scenariuszy badawczych w procesie projektowania uniwersalnego.

Kluczowe korzyści ze szkolenia:

  • Wiedza na temat doboru metodyki projektowania do potrzeb projektu produktu uniwersalnego
  • Umiejętność zaplanowania projektu w oparciu o różne tryby jego realizacji
  • Umiejętność tworzenia agendy projektowo-badawczej w projekcie uniwersalnego produktu

 Szkolenie odbędzie się w dniach 11-12.05.2023 na terenie kampusu Wydziału Mechanicznego zlokalizowanego przy al. Jana Pawła II 37 w Krakowie. Moduły wykładowe i moduły warsztatowe odbędą się w Sali A209 oraz w Sali Rady Wydziału. Szkolenie rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa 8 godzin lekcyjnych, między którymi przewidziane zostały przerwy kawowe i przerwa obiadowa.

Po dokonaniu wstępnej selekcji kandydatów, zakwalifikowani uczestnicy muszą złożyć w Biurze Projektu:

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest stałe zatrudnienie na jednej z uczelni biorących udział w Projekcie. Szkolenie przewiduje udział po 5 osób z każdej uczelni, o przyjęciu których zdecyduje miejsce na liście rankingowej. Szczegółowe zasady punktacji dostępne są w Regulaminie.

Uczestnikom szkolenia z Politechniki Opolskiej przysługuje nieodpłatny transport kolejowy do i z Krakowa oraz zakwaterowanie w noc między dniami szkoleniowymi. Organizator szkolenia zapewni wszystkim uczestnikom ciepły posiłek w obu dniach szkolenia oraz kolację po pierwszym dniu. Podczas szkolenia dostępny będzie również bufet kawowy.


Informacja na temat dostępności dla osób z niepełnosprawnościami

Informacje szczegółowe na temat dostępności dla osób z niepełnosprawnościami...